Mozanit Dikkat Çeken Mücevher ve Tektaşlar

Mozanit .com a Hoşgeldiniz

Pırlantadan ayırt edilemeyen Mozanit taşlar ile yaratılan yeni tanımı, sonsuz güzellik ve sonsuza kadar parlaklık ...

Arkadaşlarınız ve kuyumcunuz bile mozanit mücevherlerinizi pırlantadan ayırt edemeyecekler, farkı sadece siz bileceksiniz.

Bir kıymetli taşın mücevher olarak kabul edilebilmesi için dikkat çekici derecede parlak, zamana karşı meydan okuyabilecek kadar sert ve nesilden nesile aktarılabilmesi gerekir.

Mozanit bilinen tüm değerli taşlardan daha parlak ve dikkat çekiciliği bilimsel olarak kanıtlanmış bir mücevher olarak kıskanç gözleri üzerinize çekecektir.

Mozanit elmastan sonra yeryüzünde bilinen en sert 2. maddedir. Mozanit dayanıklı ve serttir. Çizilmeye ve aşınmaya karşı kesinlikle dirençlidir. Bu özelliği mozanit mücevherlerin çizilmemesine ve nesiller boyu parlaklığını korumasına ve kullanılmasına olanak sağlamaktadır.

Mozanit dünya üstünde bilinen tüm değerli taşlardan, pırlanta dahil daha parlak, daha ışıltılı ve daha dikkat çekicidir. GIA – Amerikan Taşbilimleri Enstitüsü tarafından yapılan bilimsel testler sonucunda bu verilere ulaşılmış ve mücevher piyasası tarafından da kabul edilmiştir.

Mozanit mücevherleri çizilmez, kırılmaz ve nesiller boyu kullanılabilecek sertliğe, parlaklığa ve dayanıklılığa sahiptir. Modelinizi değiştirmek, taşınızı büyütmek veya nakde çevirmek istediğiniz takdirde yetkili satış noktalarında güleryüzle karşılanırsınız.

Mozanit kısaca “mücevherde yeni bir çağın başlangıcı”dır.

Aşağıdaki video da Klasik, Beyaz ve Super Beyaz renklerinin karşılaştırmalarını seyredebilirsiniz.


Mozanit alan müşterilerimiz ne diyor ?

Mozanit Blog Yazılarımızdan...